NAŠE SLUŽBY

Zámečnická pohotovost

Poskytujeme zámkařskou pohotovost. Naší prioritou je otevřít byt či prostor bez poškození dveří případně (pokud to jinak nejde) s co nejmenším poškození.
 

Bezpečnostní zámky

Dodáme a namontujeme bezpečnostní kování včetně zámků společnosti HOBES a vložek TOKOZ. Pomůžeme Vám  s výběrem vhodného a kvalitního materiálu na Vaše dveře.
 

Otevření a servis auto zámků

Otevřeme Vaše zabouchnuté auto, případně opravíme nefunkční zámky a systémy centrálního zamykání. Vyrobíme nový klíč k vašemu vozidlu a to včetně imobilizéru i dálkového ovladače za pomocí strojů SILCA, JMA a XHORSE.

 

Protipožární dveře

Zajistíme dodávku a montáž protipožárních dveří od českých výrobců SOLODOOR, INTERLIGNUM a SAPELI. Samozřejmostí je kompletní výměna dveří včetně přemontování stávajících komponentů (kování, vložka, kukátko atd.) a odvoz starých dveří. Tyto služby jsou již zahrnuty v ceně dveří.


Systém generálního a hlavního klíče

Sestavíme Vám systém generálního a hlavního klíče dle vašich požadavků.
Spoluprací s posledním českým výrobcem vložek firmou TOKOZ, jsme schopni vyrobit kvalitní vložky s jedinečnou konstrukcí a dlouhou životností na míru.
 

Trezory

Dodáme a nainstalujeme kvalitní trezor dle vašich požadavků. V případě potřeby zajistíme nouzové otevření trezoru specializovanou firmou z Ostravy.
 

NAŠI PARTNEŘI

Naše společnost spolupracuje z renomovanými výrobci.

Preferujeme českou produkci, ale vše není možné mít české a proto někteří zahraniční partneři. Tito jsou prověření mnoha zákazníky a firmami.
Všechny společnosti mají dlouholetou historii a skvělé recenze. 
Nepracujeme s čínským či jiným východním materiálem, proto můžeme ručit za naši práci i materiál

Doufáme že budete s námi spokojeni a budete se k nám rádi vracet.


https://www.jma.es

Celosvětový potenciál společnosti JMA je založen na výrobních závodech a obchodních dceřiných společnostech v Evropě, Severní a Jižní Americe, Asii a USA Afrika . Globalizace je prioritní strategií pro JMA. 

Největší společnosti v automobilovém, obchodním a rezidenčním sektoru se spoléhají na JMA jako na přednostní dodavatele vývoje a výroby klíčů 
.https://www.silca.biz

Italská společnost specializující se na výrobu klíčů, klíčových kopírovacích strojů a polo průmyslových a průmyslových strojů určených k duplikaci klíčů. Patří do skupiny Kaba.

Produkty značky Silca jsou distribuovány po celém světě prostřednictvím 130 distributorů a 8 poboček (Itálie, Německo, Francie, Spojené království, Španělsko, Nizozemsko, Indie a Brazílie).https://www.advanced-diagnostics.com

Advanced Diagnostics vyrábí vysoce kvalitní programovací diagnostiky pro automobily a diagnostické zařízení pro lodní motory speciálně vyvinuté pro zámečníky, auto techniky a inženýry plavebních plavidel po celém světě. Vyvíjíme všechny klíčové programy pro programování a námořní diagnostický software pro naše produkty.
V současné době je celosvětově podporováno více než 60 výrobců automobilů včetně výrobců užitkových vozidel. 


https://www.tokoz.cz/zamky

Firma TOKOZ a.s. působí v oblasti zabezpečovacích mechanismů více než 90 let. Díky těmto dlouholetým zkušenostem se stala skutečným specialistou na výrobu visacích zámků a dnes i jejich největším českým výrobcem.

Sortiment, k němuž patří visací zámky a další zabezpečovací prvky jako jsou závory a petlice nebo stavební a nábytkové kování, se postupem let začal rozšiřovat o další speciální zabezpečovací mechanismy a doplňky.
Pod novým mottem"CHRAŇ SI SVŮJ SVĚT''vám pomáháme zabezpečit právě ten váš svět!
Ve stávající nabídce můžete nalézt nejen léty prověřené a stále v některých oborech nenahraditelné produkty firmy TOKOZ, ale i nové mechanismy, které přinášejí konkrétní řešení v zabezpečení.


VŠÍM, CO DĚLÁME, CHCEME I NADÁLE PŘISPÍVAT K POVĚSTI SILNÉHO ČESKÉHO TRADIČNÍHO VÝROBCE ZÁMKŮ A KOVÁNÍ.https://www.richterczech.cz

Zabýváme se dodávkou doplňků dveří tj. kování, zámků a cylindrických vložek.
Zastupujeme více zahraničních výrobců, od kterých do naší nabídky zařazujeme pouze takové výrobky, jež jsou schopny úspěšně konkurovat již zavedeným značkám na českém trhu.

Při Vašem výběru se rozhodněte pro nás, rozhodnete se tak pro "Kvalitu za lepší cenu" ! https://hobes.cz/cz/

Naše firma navazuje na významnou tradici, která sahá do roku 1950, kdy byla v Horním Benešově zahájena výroba zadlabacích zámků ještě pod jménem Brano. Novodobá historie firmy začíná privatizací státního podniku v roce 1992 a založením firmy HOBES, spol. s r.o. se 100% soukromým vlastnictvím. Následující období je charakterizováno rozsáhlými investicemi do technologického zařízení, informatiky a expanzí na zahraniční trhy. https://www.geze.cz

GEZE je jedním z předních světových vývojářů a výrobců stavebních systémů pro dveře, okna a bezpečnostní techniku. GEZE nabízí ucelenou řadu produktů, včetně automatických dveřních systémů, dveřní techniky, skleněné systémy, odvod kouře a tepla (RWA), bezpečnostní techniky i kování na okna a odvětrávání.